Середа, 29 березня 2023

b 1 b 2 b 3 b 4

Митрополит Василій уділив піддияконські свячення у Зарваниці

Знаменна, незабутня подія для студентів 7 курсу Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого відбулася у суботу , 15 жовтня, у день посвяття великого празника Покрови Пресвятої Богородиці, у Марійському духовному центрі «Зарваниця». Перед урочистою Архиєрейською Святою Літургією архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівського Василій (Семенюк) уділив майбутнім випускникам нижчі свячення, рукоположив їх на читців, співців, свіченосців, а опісля на піддияконів.

Митрополиту Василію у малій базиліці Зарваницької Матері Божої співслужили ректор Тернопільської вищої духовної семінарії о. Іван Римар, віце-ректор о. д. Володимир Ковалковський, сотрудник Марійського духовного центру о. Микола Медюх, префекти та викладачі ТВДС та інші духовні пастирі, які прибули до Зарваниці. Участь в Літургії взяли нововисвячені піддиякони, їх рідні, близькі та друзі.     

Після Богослужіння митрополит Василій щиро привітав семінаристів, які зробили перший крок на дорозі до священства. Архиєпископ запевнив, що опіка, покров Пресвятої Богородиці буде супроводжувати їх впродовж всього служіння. Він подякував батькам і рідним, які були великою молитовною підтримкою для своїх дітей, подякував ректорату ТВДС, викладачам, духівникам, які супроводжували і збагачували їх духовно.

 IMG 4670

 IMG 4696

 IMG 4713

 IMG 4771

 IMG 4832

 IMG 4922IMG 4951

IMG 4954

IMG 4959

IMG 5138

пресслужба МДЦ

Приєднуйтесь до нас